Konsultacje pracowników Instytutu Socjologii UO

w sesji letniej 2018/2019 – SESJA POPRAWKOWA


prof. UO dr hab. Andrzej Boczkowski
konsultacje (pokój 342 CC):
tel. 77 452 74 85 (z sieci UO: 7485),
a.boczkowski@uni.opole.pl

prof. UO dr hab. Robert Geisler
konsultacje (pokój 341 CC): 3 września, 10 września, 17 września,  24 września: godz. 11:00 – 12:00.
tel. 77 452 74 82 (z sieci UO: 7482),
robert.geisler@uni.opole.pl

prof. UO dr hab. Teresa Sołdra-Gwiżdż
konsultacje (pokój 342 CC): 10 września: godz. 10.30 – 11.30
tel. 77 452 74 85 (z sieci UO: 7485),
tsoldra@uni.opole.pl

prof. dr hab. Anna Śliz
konsultacje (pokój 336 CC):
tel. 77 452 74 83 (z sieci UO: 7483)
asliz@uni.opole.pl

dr Kamilla Biskupska
konsultacje (pokój 336 CC): 10 września, godz. 11.30 – 12.30 
tel. 77 452 74 83 (z sieci UO: 7483)
kamilla.biskupska@uni.opole.pl

dr Borys Cymbrowski
konsultacje (pokój 342 CC):
tel. 77 452 74 85 (z sieci UO: 7485),
borys.cymbrowski@uni.opole.pl

dr Tadeusz Detyna
konsultacje (pokój 340 CC): 12 września, godz. 11.00 – 13.00
tel. 77 452 74 84 (z sieci UO: 7484)
detyna@uni.opole.pl

dr Anna Kopczak-Wirga
konsultacje (pokój 336 CC): 12 września, godz. 17:00 – 18:00
tel. 77 452 74 83 (z sieci UO: 7483)
anna.kopczak@uni.opole.pl

dr Marek Korzeniowski
konsultacje: w Dziekanacie Wydziału: 0 77 452 74 00,
marek.korzeniowski@uni.opole.pl

dr Elżbieta Nieroba
konsultacje (pokój 341 CC): 11 września 10:00 – 12:00
tel. 77 452 74 85 (z sieci UO: 7485)
elzbieta.nieroba@uni.opole.pl

dr Magdalena Piejko-Płonka
konsultacje (pokój 341 CC): 11 września, godz. 10.00 – 11.30
tel. 77 452 74 85 (z sieci UO: 7485)
magdalena.piejko@uni.opole.pl

dr Iwona Sobieraj
konsultacje (pokój 337 CC)
tel. 77 452 74 82 (z sieci UO: 7482)
iwona.sobieraj@uni.opole.pl

dr Michał Wanke
konsultacje (pokój 341 CC): wtorek, 11:00-12:00, czwartek 11:00-12:00
tel. 77 452 74 85 (z sieci UO: 7485)
michal.wanke@uni.opole.pl