Konsultacje pracowników Katedry Nauk Socjologicznych i Pracy Socjalnej,
Instytut Nauk Pedagogicznych

semestr letni 2020/2021 – sesja poprawkowa


prof. dr hab. Anna Barska
konsultacje
abarska@uni.opole.pl

prof. UO dr hab. Teresa Sołdra-Gwiżdż
konsultacje (pok. 342 Collegium Civitas):
7.09.21 godz. 9.00 – 9.45; 14.09 godz. 10.00 – 10.45
tsoldra@uni.opole.pl

dr Kamilla Biskupska
konsultacje (pok. 336 Collegium Civitas)
9.09.21 godz. 10.30 – 11.15, 14.09 godz. 10.00 – 10.45
kamilla.biskupska@uni.opole.pl

dr Anna Kopczak-Wirga
konsultacje (pok. 336 Collegium Civitas)
10.09.21 godz. 9.00 – 9.45, 14.09 godz. 10.00 – 10.45
anna.kopczak@uni.opole.pl

dr Marek Korzeniowski
konsultacje  – urlop zdrowotny
marek.korzeniowski@uni.opole.pl

dr Elżbieta Nieroba
konsultacje
środa 8:00 – 8:45
elzbieta.nieroba@uni.opole.pl

dr Magdalena Piejko-Płonka
konsultacje (pok. 341 Collegium Civitas):
13.09.21 godz. 10.00 – 10.45; 14.09.21 godz. 10.00 – 10.45
magdalena.piejko@uni.opole.pl

dr Iwona Sobieraj
konsultacje (pok. 337 Collegium Civitas)
9.09.21 godz. 9.00 – 9.45, 14.09 godz. 10.00 – 10.45
iwona.sobieraj@uni.opole.pl

mgr Marcin Deutchmann
konsultacje (pok. 342 Collegium Civitas)
7.09.21 godz. 10.00 – 10.45, 13.09 godz. 10.00 – 10.45
m.deutschmann@uni.opole.pl

mgr Clara Kleininger
konsultacje (pok. 341 Collegium Civitas)
13.09.21 godz. 12.00 – 12.45; 14.09.21 godz. 10.00 – 10.45
clara.kleininger@uni.opole.pl