Kandydacie! Informacje o rekrutacji na Uniwersytet Opolski na rok 2020/2021

Drodzy kandydaci! Jak co roku Uniwersytet Opolski czeka na Was!

Niestety sytuacja spowodowana pandemią nie pozwala nam jednoznacznie i definitywnie określić kalendarium rekrutacji, choćby z tego względu, że wciąż nie wiadomo, kiedy i w jaki sposób odbędą się tegoroczne egzaminy maturalne.

Przygotowaliśmy więc kalendarium tak, jak wyglądałoby w normalnych warunkach, byście mogli zapoznać się z naszą ofertą kształcenia  – zapewniamy, że szeroką i niezwykle ciekawą.

Rejestracja kandydatów rozpocznie się 20 kwietnia 2020, a szczegółowy harmonogram dalszych etapów rekrutacji zostanie opublikowany po ogłoszeniu przez MEN terminarza egzaminów maturalnych.

W ofercie na rok akademicki 2019/2020 nasza uczelnia przygotowała 72 atrakcyjne kierunki – ich opis, zakres i sposób kształcenia, kompetencje absolwenta oraz warunki rekrutacji można  będzie przejrzeć w zakładce Kandydat (TUTAJ); moduł dotyczący wzbogacanej oferty studiów jest jeszcze w budowie.

Podajemy też zwyczajowe – jak co roku do tej pory – terminy działań rekrutacyjnych.

Jeżeli zmianie ulegną terminy egzaminów maturalnych zmienimy nasz harmonogram rekrutacji. Proszę uważnie śledzić stronę internetową Uniwersytetu Opolskiego, zakładka Kandydat.

Wszystko o tegorocznej  rekrutacji na UOTUTAJ

Numery kontaktowe w sprawie rekrutacji:

Biuro Dydaktyki i Spraw Studenckich

tel.77 452 73 99