Ista – spotkanie z potencjalnym pracodawcą

W najbliższą środę na Uniwersytecie Opolskim będziemy gościć opolską firmę Ista Shared Services Polska Sp. z o.o.

Spotkanie odbędzie się 29.05.2019 o godz. 13:00 w Collegium Civitas, sala 106 (I piętro).

Podczas spotkania przedstawiciele firmy zapoznają studentów Uniwersytetu Opolskiego z ofertą płatnych staży możliwych do podjęcia w okresie letnim. W spotkaniu wezmą także udział absolwenci naszej Uczelni którzy na co dzień realizują się zawodowo w firmie Ista.

Samo wydarzenie jest też dobrą okazją do zapoznania się z działalnością firmy. Temat spotkania to “Nowoczesne narzędzia do archiwizacji przychodzącej poczty” – poruszone zostaną zagadnienia związane z kulturą pisania oraz narzędzi wykorzystywanych w biznesie w prowadzeniu korespondencji.

Można także śledzić wydarzenie na Facebooku.